Hledáte náhradní díl a nenašli jste ho? Kontaktujte nás. Pro 100% správnost dílu uvádějte VIN vozu. info@super-parts.cz

1Z0919475E OPS PDC Parkovací systém 8K VW / ŠKODA

Kód: 62036
Akce Nový díl
Značka: Original OEM
5 500 Kč 4 545,45 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parkovací systém 8K
Kompletní přední i zadní parkovací systém

OPS = Optický Parkovací Systém (zobrazení na rádiu)
Sada zobrazuje vzdálenost od překážky na originálním radiu nebo navigaci

Řídící jednotka: 
1Z0919475E
7N0919475
2x
Pípák / Varovný bzučák / Reproduktor
8x 5Q0 PDC Senzor s držákem (různé barvy na vyžádání)
2x Svazek nárazníku 
2x Svazek napájecí
(Kompletní kabeláž)

ŠKODA OCTAVIA II
ŠKODA SUPERB II 
ŠKODA YETI II

VW CADDY
VW EOS
VW GOLF
VW JETTA
VW SCIROCCO
VW TOURAN

Upozornění: Instalace produktu není plug&play a vyžaduje odbornou montáž a znalosti. K produktu není dodávám návod ani montážní postup. Schéma zapojení lze dohledat na oficiálních stránkách Volkswagen / Škoda erWIN.

Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Zadní parkovací asistent OCTAVIA III - 5E0054630 3.9.2022 21:19
Čislo dilu sady - 5E0054630 https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/zadni-parkovaci-asistent-octavia-iii/p/5E0054630 V nadpisu mate cislo dilu jednotky... :-)
Odpovědět
JK Avatar autora Oprava 3.9.2022 21:22
Ted na to koukam, to je komplet set na auto To je hodne slusna cena... ;-)

Pojem "Original Equipment Manufacturer" (OEM) je ve světě autodílů velmi běžný, ale pro mnoho lidí může zůstat záhadou. Pokud jste někdy sháněli náhradní díly pro své vozidlo a viděli zkratku "OEM", pravděpodobně jste se ptali, co tato zkratka přesně znamená a jaký je význam tohoto označení. Zde je pohled na to, co OEM ve skutečnosti znamená a proč je to důležité při nákupu autodílů.

Co znamená OEM?

OEM je zkratka pro "Original Equipment Manufacturer", což v překladu do češtiny znamená "výrobce originálního vybavení". V autodílovém průmyslu se tento termín používá pro označení dílů, které jsou vyrobeny stejným výrobcem jako díly používané při výrobě nových vozidel. To znamená, že autodíly označené jako OEM jsou vyráběny tím samým výrobcem, který dodává díly pro automobilové závody.

Proč je OEM důležité?

Když se rozhodujete, které díly koupit pro opravu vašeho vozidla, může být lákavé sáhnout po levnějších náhradních dílech, které nejsou označeny jako OEM. Avšak volba OEM dílů má několik výhod:

  1. Kvalita: OEM díly jsou navrženy a vyráběny stejným výrobcem jako díly používané při výrobě nových vozidel. To znamená, že jsou shodné a mají stejnou kvalitu a specifikace jako originální díly, které byly na vašem vozidle původně nainstalovány.

  2. Kompatibilita: Použití OEM dílů zajistí, že nový díl bude dokonale kompatibilní s vaším vozidlem. To znamená méně problémů s instalací a lepší výkonnost.

  3. Záruka: Někteří výrobci OEM dílů nabízejí záruku na své výrobky, což může být pro zákazníka velkou výhodou. Pokud se něco pokazí, můžete mít jistotu, že výrobce vám poskytne náhradu.

  4. Důvěra: Použití OEM dílů může dát zákazníkovi důvěru, že oprava byla provedena správným způsobem s kvalitními díly.

Závěr

OEM (Original Equipment Manufacturer) je termín používaný v autodílovém průmyslu k označení dílů vyrobených stejným výrobcem jako díly používané při výrobě nových vozidel. Použití OEM dílů má mnoho výhod, včetně zajištění kvality, kompatibility, záruky a důvěry. Pokud tedy přemýšlíte o nákupu autodílů pro vaše vozidlo, může být dobrým rozhodnutím upřednostnit díly označené jako OEM.